لوگو دکتر قاضی میرسعید
جستجو
Close this search box.
بهترین متخصص ivf در تهران

بهترین متخصص آی وی اف در تهران

بهترین متخصص آی وی اف در تهران همان پزشکی است که شما را برای رسیدن و در آغوش کشیدن فرزندتان یاری می‌کند. در مسیر پیدا کردن یک پزشک ماهر برای ivf باید به نکات مهمی توجه کنید تا بتوانید روند درمان ناباروری خود را با خیالی آسوده طی نمائيد. ما در این مقاله به شرح ویژگی‌های بهترین متخصص ای و یاف پرداخته‌ایم. در این مطلب با ما همراه باشید تا بهترین متخصص آی وی اف (ivf) در تهران را بشناسید.

دکتر سیده معصومه قاضی میرسعید
دکتر سیده معصومه قاضی میرسعید

بهترین متخصص آی وی اف در تهران

بهترین متخصص آی وی اف در تهران یا هر شهر دیگری پزشک متخصص زنانی است که می‌تواند مسیر زوج‌ها را برای داشتن فرزند هموار کند. قبل از شناخت این پزشک و آشنایی با چگونگی آشنایی با وی ابتدا باید بدانید ناباروری به این معنا نیست که فرد دیگر هیچگاه قادر به بچه‌دار شدن نباشد. ضمن اینکه امروزه روش‌های زیادی وجود دارد تا هر زوجی بتواند صاحب حداقل یک فرزند شود. ناباروری فقط در بانوان ایجاد نمی‌شود، بلکه در آقایان نیز وجود دارد. گاهی در مواردی دیده شده که زوجین برای یک بار صاحب فرزند شده و بعد از تولد اولین فرزند به مشکلات نازایی دچار می‌شوند. درمان ناباروری حتما باید توسط متخصص ناباروری انجام شود. برای این مظور ابتدا زوج‌ها برای شروع مسیر درمان به دکتر زنان و سپس با نامه‌ای که این پزشک می‌دهد به بهترین دکتر نازایی در تهران مراجعه می‌کنند.

مهمترین ویژگی‌های بهترین متخصص آی وی اف در تهران

برخی از مهمترین ویژگی‌های بهترین متخصص آی وی اف در تهران عبارتند از:

درصد موفقیت بالا

تعداد درمان‌های موفق هر پزشک میزان اعتماد به وی را مشخص می‌کند. قبل از انتخاب مرکز و یا کلینیک باروری در مورد پرونده‌های موفقیت آمیز درمان‌های قبلی پزشک خود اطلاع کسب کنید. برای اینکار می‌توانید با پرس و جو از متخصص زنان و زایمان خود که همیشه به ایشان مراجعه می‌کنید و نسبت به وی شناخت دارید اقدام کنید.
به طور حتم هیچ پزشکی در رشته‌ی ناباروری و لقاح مصنوعی وجود ندارد که تمام مراجعین او به نتایج مثبت دست یافته باشند. اما پزشکی را انتخاب کنید که حداقل 80 تا 90 درصد مراجعین او با روش‌های درمانی تجویز شده به رویای بچه‌دار شدن خود دست یافته‌اند.

دارای تجربه کافی

“بهترین متخصص آی وی اف در تهران” پزشکی است که پس از اتمام تحصیلات خود در رشته‌ی پزشکی عمومی به ادامه تحصیل در رشته‌ی زنان و زایمان پرداخته و در نهایت دوره‌های تخصصی آی وی اف و درمان ناباروری با ای وی اف را با موفقیت به پایان رسانده است.
بنابراین لازم است پیش از مراجعه به پزشک در مورد تحصیلات، تخصص، دانشگاه محل تحصیل و دوره‌هایی که پزشک طی کرده است، اطلاعات لازم را به دست آورید. بدیهی است که دانش و تحصیلات بدون تجربه‌ی لازم نمی‌تواند کافی باشد. بنابراین به سال‌های طبابت پزشک در حوزه‌ی تخصصی آی وی اف نیز توجه نمائيد. هرچقدر تجربه‌ی پزشک بیشتر باشد سریعتر می‌تواند مشکلات را شناسایی نموده و درمان‌های مناسب را ارائه نماید.

بیشتر بدانید: تعیین جنسیت با ivf

بهترین-دکتر-آی-وی-اف-در-تهران

بروز نسبت به دانش جدید

تحقیقاتی که در حوزه آی وی اف انجام می‌شود هر سال به نتایج جدید و روش‌های نوینی می‌رسد. بنابراین پزشکی را انتخاب نمائید که با شرکت در کنگره‌ها و سمینارهای مرتبط در حوزه‌‌های مرتبط از نتایج آخرین تحقیقات این رشته آگاهی داشته باشد، تا بتواند بهترین و جدیدترین روش درمانی را جهت درمان مشکل شما به کار بگیرد.

خدمات و درمان‌های ارائه شده

گزینه‌ها و برنامه‌های زیادی در مسیر درمان ناباروری به روش آی وی اف وجود دارد. بنابراین پزشک و کلینیکی را انتخاب کنید که انواع روش‌های درمانی را پوشش دهد. انتخاب پزشکی که تمام روش‌های درمانی را ارائه دهد، از ارجاع بین پزشکان مختلف جلوگیری کرده و هم در زمان و هم در هزینه‌های شما صرفه‌جویی خواهد کرد.

01:32
truncate dir-rtl

برای انجام #ivf چندبار مراجعه به مطب لازمه ؟ میدونی ؟

دارای اخلاق و وجدان کاری

روند درمان برای زوج‌های نابارور جدا از درمان پزشکی به صورت یک سفر احساسی تعبیر می‌شود. در مراحل مختلف درمان ممکن است بارها شکست بخورید و ناامید شوید. در این زمان پزشکی که محترم و پاسخگو باشد، می‌تواند به صحبت‌های شما گوش فرا دهد و امید را در شما زنده نگه دارد. پزشکی که در حیطه درمان ناباروری فعالیت دارد نباید بیمار را مجبور به انتخاب یک روش درمان کند. بلکه با پیشنهاد انواع روش‌های درمان باید بهترین گزینه‌ی درمان را پیشنهاد دهد و در نهایت انتخاب را به زوج واگذار نماید.
همچنین لازم است پزشک با توجه به شرایط مالی زوجین در انتخاب روشی که زوجین بتواند آن را تامین نماید، دقت نماید.
در یک جمله بهترین متخصص آی وی اف در تهران کسی است که حس کند با شما یک هدف مشترک دارد و آن هدف چیزی نیست جز بچه‌دار شدن شما.

دارای تیم و همکاران پشتیبان

شما در مراجعه به کلینیک و یا مطب پزشک متخصص ناباروری نه تنها با پزشک بلکه با کادر درمان شامل پرستار، منشی، متخصص سونوگرافی، متخصص ژنتیک و …. در ارتباط هستید. پزشک موفق علاوه بر اتکا به دانش و مهارت خود باید یک تیم حرفه‌ای نیز داشته باشد. پزشک در کنار یک تیم قوی می‌تواند به درمان و رضایت مراجعین دست پیدا نماید.

دارای محیط مناسب

با توجه به اینکه مراجعین ممکن است مدت زیادی را طی مسیر درمان در مطب و یا کلینیک سپری نمایند، پزشک باید محیط کار خود را به گونه ای طراحی کند که تمام امکانات رفاهی و آسایشی مراجعین جهت حضور چند ساعته تامین باشد. این امکانات شامل مبلمان راحت، فضای دلباز، محیط آرام و ساکت و سایر امکانات رفاهی می‌باشد.

دارای فلوشیپ فوق تخصصی

بهتر است برای درمان ناباروری پزشکی را برگزینید که فلوشیپ این حوزه را داشته باشد.

00:56
truncate dir-rtl

مثبت اونم چه مثبتی ! دوقلوووو ️️

01:26
truncate dir-rtl

بارداری خانمی با سی و‌هفت سال سن بعد از دوبار آی وی اف ناموفق ️

انتخاب بهترین متخصص آی وی اف (ivf) در تهران

در حالت کلی برای پیدا کردن و انتخاب بهترین دکتر و متخصص آی وی اف (ivf) در تهران دو راه اصلی دارید.

  1. امروزه با گسترش فضای مجازی به راحتی می‌توانید پزشک مورد نیاز خود را در این فضا جستجو انتخاب کنید. کافیست با جستجوی عنوان “بهترین متخصص آی وی اف در تهران” در موتور جستجوی گوگل صفحات پزشکان را مشاهده کنید و با توجه به اطلاعاتی که از این صفحات بدست می‌آورید نسبت به تصمیم خود اقدام کنید. در میان توجه به مدارک و سوابق پزشک، اطلاعات نظام پزشکی و تجربه بیماران پیشین نقش مهمی در تصمیم صحیح شما خواهد داشت. برای اطلاع از نظرات بیماران قبلی همچنین می‌توانید در شبکه‌های اجتماعی صفحه پزشک خود را پیدا کنید و در بخش نظرات مستقیما با بیماران قبلی وی ارتباط برقرار کنید.
  2. راه دوم پرس و جو از اطرافیان، دوستان و آشنایان است که می‌توانند به شما راهنمایی خوبی ارائه دهند. اگر در میان اطرافیان دور و نزدیک خود زوجی را می‌شناسید که برای درمان ناباروری از روش ای وی اف استفاده کرده‌اند، می‌توانید تجربه مسیری که که پشت سر گذاشته‌اند را از ایشان جویا شوید. اکثر اوقات تجربیات افرادی که به آن‌ها اعتماد کامل داریم به ما کمک می‌کند بتوانیم در انتخاب متخصص آی وی اف (ivf) در تهران بهتر عمل کنیم و تذکرات لازم را لحاظ کنیم.

مرحله آخر: به عنوان مرحله نهایی برای اطمینان از انتخاب درست، می‌توانید حضورا به مطب پزشک خود مراجعه کنید.سپس ارتباط مستقیم با بیمارانی که پزشک شما مراحل درمانشان را انجام می‌دهند، را داشته باشید. در این آشنایی در مورد مراحل درمان، چگونگی موفقیت در درمان(اگر صاحب فرزند شده‌اند) و نظرشان در مورد متخصص ناباروری را بپرسید.

کلام آخر

در این مطلب ویژگی‌ها و راه‌های شناخت بهترین متخصص ای وی اف در تهران را به شما معرفی کردیم. امیدواریم بتوانید درمان ناباروری را به خوبی پشت سر بگذارید. شما می‌تواندی جهت رزرو نوبت توسط بهترین متخصص IVF در تهران، دکتر سیده معصومه قاضی میرسعید، با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط